Lig Tv Kampanyaları

Lig Tv Kampanyaları Süperlig, Şampiyonlar, Taraftar, Anadolu Şampiyon, Anadolu taraftar maç keyfinizi şimdi HD farkı ile yaşayın. İster Türksat uydusu üzerinden yüzlerce kanalla birlikte uygun fiyatlarla maçları izleyin, isterseniz Eutelsat uydusu üzerinden Digitürk keyif paketleriyle birlikte alın maç keyfinin yanında film, dizi keyfini de ekleyin. Lig Tv kampanyalarına hemen abone olmak için müşteri temsilcilerimizi arayın.
digiturk-spor-extra-paketi-extra-spor-keyfi
Digiturk Spor Extra Paketi Extra Spor Keyfi
Spor Extra paketi ile 6 muhteşem lig, Basketbol maçları, Tenis turnuvaları, Formula 1 Grand Prix yarışlarını keyifle izleyin.
lig-tv-hd-superlig-paketi-kampanyasi
Lig Tv HD Süperlig Paketi Kampanyası
Spor Toto Süper Lig canlı maç yayınlarını, canlı spor programlarını, röportajları, spor haberleri ve yorumlarını, Lig Tv HD Süperlig Paketi kampanya indirimlerinden yararlanarak izleyebilirsiniz. Lig Tv HD kalitesinde izleyebilmek için üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Digiturk Lig Tv Süperlig Paketi ile neler izlenir?

Digiturk Lig Tv Süperlig Paketi Kampanyalı Fiyatları ve Hediyeleri.
lig-tv-hd-sampiyonlar-paketi-kampanyasi
Lig Tv HD Şampiyonlar Paketi Kampanyası
Lige erken gelen avantajlı çıkıyor. Digiturk Lig Tv Şampiyonlar paketi ile 5 büyüklerin tüm maçları evinizde. Galatasaray - Fenerbahçe- Beşiktaş - Trabzonspor- Bursaspor. Eutelsat uydusu üzerinden Digiturk Giriş Paketi ile başlayacağınız üyeliğize Lig Tv şampiyonlar paketi ilk 2 ay 49.99 tl den başlayan fiyatlarla abone olabilirsiniz. HD cihaz sahibi olup üstün görüntü ve ses kalitesinin yanısıra gerçek 3d maç keyfini yaşayın.

Digiturk Lig Tv HD Şampiyonlar Paketi İçeriği

Digiturk Lig Tv HD Şampiyonlar paketi kampanyalı fiyatları ve hediyeleri.
lig-tv-hd-taraftar-paketi-kampanyasi
Lig Tv HD Taraftar Paketi Kampanyası
Taraftarı olduğunuz takımın maçlarını kaçırmayın. Digiturk Lig Tv Taraftar Paketi lige erken gel avantajıyla şimdi yıl sonuna kadar 39.99 tl. Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe takımlarından gönül verdiğiniz takımın canlı maçlarını izleyebilirsiniz.

Digiturk Lig Tv Taraftar Paketi ile neler izlenir

Digiturk Lig Tv Taraftar Paketi Kampanyalı fiyatları ve hediyeleri.
lig-tv-hd-anadolu-sampiyonlar-paketi-kampanyasi
Lig Tv HD Anadolu Şampiyonlar Paketi Kampanyası
Lig Tv Anadolu Şampiyonlar paketi ile, Bursaspor, Trabzonspor maç yorumları, haberleri ve oynadığı maçları canlı olarak izleyebilirsiniz. Digiturk Lig Tv Anadolu Şampiyonlar paketine Digiturk Giriş paketi ile eutelsat uydusu üzerinden aboneliğinizi başlatıp erken üyelik kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Lig Tv Anadolu Şampiyonlar Paketi ile neler izlenir

Lig Tv Anadolu Şanpiyonlar paketi kampanyası fiyatları ve hediyeleri.
lig-tv-hd-anadolu-taraftar-paketi-kampanyasi
Lig Tv HD Anadolu Taraftar Paketi Kampanyası
Anadolu takımlarından tuttuğunuz takımın oynadığı canlı maçlarını, haberlerini izleyebililirsiniz. Lig Tv erken üyelik kampanyasından yararlanarak Anadolu taraftar paketine; Digitürk'ün renkli dünyasıyla başlayıp, keyif paketleriyle de tv izleme keyfini katlayabilirsiniz.

 

Lig Tv Anadolu Taraftar Paketi içeriği

Lig Tv Anadolu Taraftar Paketi Fiyatı ve Hediyeleri

 


turksat-lig-tv-superlig-paketi-kampanyasi
Turksat Lig Tv Süperlig Paketi Kampanyası
Sadece maçlar ve ulusal kanallar bana yeter diyenlere. Turksat üzerinden yüzlerce ulusal kanal ve Spor Toto Süperlig'in tüm canlı maçlarını izleyebilirsiniz. Lig Tv kredi kartına peşin veya 9 taksitle çok avantajlı olarak hemen abone olun.

Turksat Lig Tv Süperlig Kampanya içeriği

Kredi kartlı yada 12 ay taahhütlü fiyatları ve hediyeleri.
turksat-lig-tv-sampiyonlar-paketi
Turksat Lig Tv Şampiyonlar Paketi
Ulusal kanallar ve 5 büyüklerin maçları yeter diyenlere. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor, Bursaspor tüm maç yayınlarını yüzlerce kanalla birlikte izleyin. Türksat Lig Tv Şampiyonlar paketine şimdi üye ol, erken üyelik avantajı ve hediyeleriyle Lig Tv keyfini yaşamaya başlayın.

Turksat Lig Tv Şampiyonlar Paketi ile neler izlenir?  

Kredi kartlı peşin fiyatı ve taahhütlü fiyatları, hediyeleri.
turksat-lig-tv-taraftar-paketi-kampanyasi
Turksat Lig Tv Taraftar Paketi Kampanyası
Gönül verdiğiniz renklerin oynadığı maçları ve yüzlerce kanalı izleyebilirsiniz. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, tuttuğunuz takımı seçerek tüm maçlarını izleyin. Lig Tv Taraftar paketi, hediyeleriyle de heyecanı yakalayın. Hemen abone ol fırsatı kaçırma.

Türksat Digitürk Lig Tv Taraftar Paketi içeriğinde neler var?  

Turksat Digiturk Lig Tv Taraftar paketi kampanyalı fiyatları ve hediyeleri.
turksat-lig-tv-samiyon-anadolu-paketi-kampanyasi
Turksat Lig Tv Şamiyon Anadolu Paketi Kampanyası
Turksat Lig Tv Şampiyon Anadolu Paketine ulusal kanallarla birlikte ister peşin yada 12 ay taahhüt vererek hemen abone olabilirsiniz. Anadolu'da şampiyonluk yaşamış takımları, Şampiyon Anadolu paketi ile izleyebilirsiniz. Lig Tv Şampiyon Anadolu Paketinin kapsadığı takımlar: Trabzonspor, Bursaspor.

Türksat Lig Tv Şampiyon Anadolu paketi kampanyalı fiyatları ve hediyeleri.

Kredi kartına taksit ve peşin fiyatları


turksat-lig-tv-anadolu-taraftar-paketi-kampanyasi
Turksat Lig Tv Anadolu Taraftar Paketi Kampanyası
Türksat uydu sistemi üzerinden Lig Tv Anadolu Taraftar paketine üyeliğinizi peşin veya 12 ay taahhüt ile başlatabilirsiniz. Yüzlerce ulusal kanal ile birlikte seçtiğiniz 1 takımın maçlarını izleyebilirsiniz.

Turksat Lig Tv Anadolu Taraftar paketi kampanyalı fiyatları ve hediyeleri.

Kredi kartına Peşin veya 9 ay taksit kampanyası.